اپلیکیشن
my team
ما اکسیر هستیم!
تیم اکسیر در سال 1394، با هدف کاربردی کردن تکنولوژی در اساسی ترین نیاز‌های مردم بوجود آمد و از آن زمان تا کنون برای تحقق این هدف، در تلاش است. این مجموعه متشکل از سه گروه فروش، فنی و محتوا است و دفاتر اصلی آن در تهران و مشهد قرار دارند.

هدف ما در اکسیر این است که علاوه بر اولین، بهترین شبکه اجتماعی خرید ایرانیان نیز بشود و برای رسیدن به این هدف ابتدا باید بتواند یک شبکه اجتماعی خرید موفق شود.

یک شبکه اجتماعی خرید پیش از هر چیز نیازمند اقبال عمومی و رسیدن به محبوبیت است. بدون تردید راه درست جلب توجه مردم به حضور در این سرویس ایجاد ارزش های واقعی برای مردم است. بدین منظور ما تمام تلاشمان را کرده و می کنیم تا کاربر از لحظه لحظه حضورش سود ببرد و این فرایند ارزش با رشد کاربر توسعه یابد. ارایه رایگان این سرویس برای همیشه نیز گامی در راستای عمومیت بخشیدن و افزایش رضایت کاربران است، در حالی که طراحی و پیاده سازی این سرویس با کیفیتی بالا و در خور کاربر ایرانی هزینه سنگینی بدنبال داشته و ما همچنان برنامه های زیادی برای توسعه و غنی سازی هر چه بیشتر این سرویس داریم. این سرویس به ازای هر کاربر در پنچ سال 29 دلار برای اکسیر هزینه دارد که ما این هزینه ها را به امید استقبال شما و شکل دهی اولین شبکه اجتماعی تخصصی خرید ایرانی به دست شما با طیب خاطر تقبل نموده ایم.

اکسیر برای خود دورنمایی متصور است که رسیدن به آن کاملا منوط به استقبال شما کاربران ایرانی است و برنامه ای دارد تا لحظه لحظه حضورتان در سرویس اکسیر توام با رضایت باشد. این پروژه از شهر تهران و مشهد شروع شده و با استقبال شماست که می توانیم در آینده ای نزدیک جامعه خود را روز بروز گسترده تر کنیم تا تک تک شهرهای ایران را پوشش دهیم. اکسیر در ابتدای راه خود است و پر واضح است که رسیدن به آینده ای روشن در دنیایی مدرن، زیر سایه‌ی مشارکت میان ما و شما اتفاق خواهد افتاد.