اپلیکیشن

از ما بپرسید! ما اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ دهیم!

در حال حاضر هیچ سوالی از بخش کسب و کار مطرح نشده است

اکسیر یک شبکه اجتماعی مبتنی بر کسب و کار است و محتوایی که دراین شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود حتما باید حول یک کسب و کار مشخص باشد و کاربران میتوانند تجربه استفاده خود از یک رستوران،کافه، مرکز خرید و.. را با دیگران به اشتراک گذارند. 


شما می توانید با انجام فعالیت‌های مختلف، کسب امتیاز کنید. در مجموع این امتیازها منجر به ارتقای سطح (Level) شما می شود. سطح شما نشانگر میزان فعالیتی است که در اکسیر انجام داده اید.

امتیازهای لازم برای ارتقا به سطوح بعدی به صورت زیر است:

 -  سطح 1: 2000 امتیاز

-  سطح 3: 4000 امتیاز

-  سطح 3: 8000 امتیاز

-  سطح 4: 16000 امتیاز

-   همزمان با ارتقای سطح، می توانید در مسابقات دوره ای (ماهانه) و لیگ‌های مربوط به آن سطح شرکت کنید. برای آگاهی از وضعیت خود در هر دوره، به جدول رده بندی آن دوره مراجعه کنید.

-  رتبه های تعریف شده در هر دوره، بر اساس میزان امتیازهایی است که در همان دوره ی مشخص به دست آورده اید.

 

بلی. نظام امتیازدهی به فعالیت های اجتماعی در این شبکه جذابیت استفاده از آن را دوچندان نموده است. دعوت از دوستان برای حضور در این شبکه و تایید نظرات توسط دوستان امتیازهای بالایی به ارمغان می آورد.

اکسیر بستری را فراهم کرده است که در آن کاربران می‌توانند به کسب و کارها و کالاهایی که علاقه مند هستند، امتیاز دهند، نظرات خود را ثبت کنند. همچنین، تجربیات خوب و بد خود از خرید را با دیگران به گذاشته و اخبار پیرامون ان را دنبال کنند.

اکسیر یک شبکه اجتماعی- تخصصی خرید است. رسانه ای رایگان، که ارتباط مستقیم بین صاحبین کسب و کار و مشتریان را در بستری نرم افزاری فراهم می کند. اکسیر برای خرید آگاهانه و دلپذیر، بهترین و ساده ترین روش را به شما ارائه می کند. 

با نصب اپلیکیشن اکسیر و استفاده از سرویس های شبکه اجتماعی و ثبت حضور و یا جستجو به کمک رادار، امتیاز به دست خواهید آورد.

رادار ابزاری برای ردیابی فرصتهای طلایی در اطراف شماست. با رادار  براساس موقعیتی که در نقشه دارید به سادگی می‌توانید پیشنهادات ویژه ، بهترین تخفیف ها و فرصت های خرید اطرافتان را پیدا کنید.

با این سرویس می‌توانید حضور خود را در نقاط طلایی اعلام کنید و امتیاز بگیرید. صاحبان کسب و کار می‌توانند با استفاده از سرویس، کسب و کار خود را رونق بخشند. کاربران به ازای هر ثبت حضور،.... امتیاز دریافت می‌کنند.

با نصب اپلیکیشن و رفتن به قسمت دعوت از دوستان در منوی تنظیمات و تمام کانال‌هایی که از طریق آن می‌توانید دوستانتان را دعوت کنید، به نمایش درخواهد آمد و با انتخاب یکی از آنها کار ادامه می‌یابد و پیام دعوت شما به همراه کد دعوت برای دوستانتان ارسال خواهد. دوست شما در هنگام ثبت نام باید کد معرف شما را ثبت کند، تا امتیاز این فعالیت را کسب کنید و خود او نیز بابت پیوستن به این شبکه امتیاز بگیرد.  

جایزه‌های تخصیص یافته به شما از طریق صندوق پیام، اطلاع رسانی خواهد شد و همچنین از طریق منوی سمت راست در بخش جوایز قابل مشاهده می‌باشد.

    • تهران، بلوار آفریقا، برج الهیه، واحد 907

      ۲۲۶۵۳۲۲۹(021)

    • مشهد، خیابان دانشگاه، چهارراه گلستان، گلستان غربی، پلاک 230

      33133000(051) - 31415510(051)